Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Galina Šimončičová Ši Rozvrh
Riaditeľka
galasimoncic@gmail.com
 
 
Mgr. Tatiana Filová Fi Rozvrh
Zástupkyňa
tana.filova@gmail.com
 
 
PaedDr. Simona Janovičová Ja Rozvrh
Zástupkyňa
Triedna učiteľka: II. B ŠPZ
sjanovicova@gmail.com
 
 
Emília Babínová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Adriana Bahidská Ba Rozvrh
Učiteľka
bahidskaadriana@yahoo.com
 
 
Janka Belišová MŠ Belišová Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Daniela Brlášová Br Rozvrh
Triedna učiteľka: I. BC
Vedie krúžok: VAK - výlety za kultúrou v Bratislave
D.Brlasova@centrum.sk
 
 
Mgr. Nina Brunovská Bn Rozvrh
Učiteľka
ninabrunovska@gmail.com
 
 
Mgr. Marta Čandiková Ča Rozvrh
Triedna učiteľka: IV. BC
marta.candikova@gmail.com
 
 
Zuzana Čerňanská MŠ Čerňanská Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Dana Drobná Do Rozvrh
Triedna učiteľka: II. A
danadrobna@gmail.com
 
 
Mgr. Ján Fábik Fa Rozvrh
Katechét
jansen737@gmail.com
 
 
Jana Fajnorová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jana Feciková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ľubica Galovičová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Eva Hegyiová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Anna Hodžová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Daša Hronská Hr Rozvrh
Triedna učiteľka: III. A
dasa.hronska@gmail.com
 
 
Mgr. Jana Kalužinská Ka Učiteľka
jkaluzinska@gmail.com
 
 
Mgr. Simona Klimeková Kl Rozvrh
Triedna učiteľka: I. A
Triedna učiteľka: II. C ŠPZ
Vedie krúžok: ECDL vzdelávanie
simona.klimekova@gmail.com
 
 
Mgr. Stanislava Lukáčová Lk Rozvrh
Triedna učiteľka: II. D ŠPZ
Triedna učiteľka: III. B
stinka.lukacova@gmail.com
 
 
Mgr. Iveta Macejová Mj Rozvrh
Triedna učiteľka: I. A ŠPZ
Zástupca v triede: II. A
ivetamacejova@gmail.com
 
 
Mgr. Miroslava Mišenčíková Mi Rozvrh
Učiteľka
misencikova.mirka@gmail.com
 
 
Mgr. Petra Palkovičová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Andrea Parošová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ingrid Pravdová MŠ Pravdová Rozvrh
Učiteľ
 
 
Jane Leeann Prejsa Pr Rozvrh
Učiteľka
janela.blackbird@gmail.com
 
 
Mgr. Ľudovít Sebelédi Se Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: IV. BC
Vedie krúžok: Stolný tenis
lajo.sebeledi@gmail.com
 
 
Mgr. Jana Sekerešová Sk Rozvrh
Učiteľka
jana.sekeres@gmail.com
 
 
Mgr. Slavka Šajdíková Ša Rozvrh
Triedna učiteľka: II. A ŠPZ
Triedna učiteľka: IV. A
Vedie krúžok: Tvorba pohybovo-zdravotných projektov
68sajdikova@azet.sk
 
 
Mgr. Veronika Šebeňová Šb Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I. BC
sebenovaveronika@gmail.com
 
 
Mgr. Darina Šestáková Še Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III. B
darinasestakova@gmail.com
 
 
Mgr. Martina Štekláčová Šk Rozvrh
Triedna učiteľka: I. D
tinasteklac@gmail.com
 
 
Gabriela Šuplatová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Eva Tóthová Rozvrh
Učiteľka
 
 
RNDr. Mária Tóthová Rozvrh
Triedna učiteľka: III. C
Vedie krúžok: Doučovanie z matematiky
tomajatko@gmail.com
 
 
Viera Tupá MŠ Tupá Rozvrh
Učiteľ
 
 
PhDr. Jana Varadínková Va Rozvrh
Triedna učiteľka: II. BC
janavaradinkova1@gmail.com
 
 
Mgr. Miroslava Vráblová Vr Rozvrh
Triedna učiteľka: I. B ŠPZ
Zástupca v triede: III. A
miroslava.vrablova@centrum.sk
 
 
Mgr. Viktória Zemanová Ze Rozvrh
Triedna učiteľka: II. E ŠPZ
Zástupca v triede: II. BC
vooleksova@gmail.vom
 
 
Mgr. Tatiana Zuskinová Zu Rozvrh
Triedna učiteľka: I. C ŠPZ
Zástupca v triede: IV. A
Vedie krúžok: Tvorba animačných a edukačných činností
Vedie krúžok: Uštrikuj si šál
tzuskinova@gmail.com
 
 
Helena Bieliková Bie Iná nepedagogická zamestnankyňa
bielikova.pasa@gmail.com

© aScAgenda 2019.0.1140 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 19.11.2018

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola pedagogická
    Bullova 2
    840 11 Bratislava 411
  • +421 2 6436 5940

Fotogaléria